úvod |  efektívna komunikácia |  internetový marketing |  mobilné technológie |  kontakt 

Internetový marketing s Google Adwords

Chcete viac návštevníkov, viac dopytov či objednávok? Poradíme vám, ako najlepšie využiť internetový marketing pomocou Google Adwords, sociálnych sietí a tak zvýšiť úspešnosť vášho webu.


Internetový marketing je nevyhnutným nástrojom v podnikaní nie len na internete, pretože nestačí mať len web stránku alebo internetový obchod, ale je potrebné, aby ho zákazníci našli, nakúpili tovar alebo vykonali požadovanú operáciu.

„Propagujte svoje podnikanie v službe Google Adwords“


Internetová stratégia a internet marketing by mali tvoriť súčasť marketingu každej firmy a každého webového projektu. Internet marketing sa postará o prílev nových návštevníkov na stránky a môže prispieť k zvýšeniu ziskov firmy.

Podľa viacerých prieskumov minimálne 70% ľudí vyhľadáva web stránky vo vyhľadávačoch. Preto je potrebné zaistiť zviditeľnenie internetovej stránky a produktov tak, aby sa po zadaní relevantného kľúčového slova zobrazovala na popredných pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania alebo v reklamnej časti pri výsledkoch vyhľadávania.Vaše reklamy sa zobrazujú v službe Google
Ak používatelia vyhľadávajú v službe Google s použitím jedného z Vašich kľúčových slov, môžu sa vaše reklamy zobraziť vedľa výsledkov vyhľadávania. Teraz inzerujete pre cieľových zákazníkov, ktorí už majú o Vás záujem.


„Platíte, iba ak ľudia kliknú na Vaše reklamy“


Prilákajte zákazníkov
Používateľom stačí kliknúť na vašu reklamu a vykonajú nákup alebo o vás získajú viac informácii. V rámci služby Google Adwords vytvoríme pre Vás reklamný odkaz a zvolíme pre web stránky tzv. kľúčové slová, na ktoré sa reklama zobrazí. Určíme sumu, ktorú ste ochotný platiť za každé kliknutie. Platba závisí len od počtu kliknutí na Vašu reklamu (tzv. PPC- Pay Per Click).Pomocou prehľadov Vášho účtu v Google Analytics viete ľahko sledovať výkonnosť a efektivitu reklám.

Inteligentnejšia, priateľskejšia a bezplatná služba analýzy pre webové stránky.
Služba Google Analytics je služba analýzy pre webové stránky, ktorá vám poskytuje podrobné prehľady o návštevnosti vašej webovej stránky a o efektivite vášho marketingu.Výkonné, flexibilné a jednoducho použiteľné funkcie vám teraz umožňujú zobraziť a analyzovať údaje o návštevnosti úplne novým spôsobom. So službou Google Analytics ste lepšie pripravení na písanie lepšie zacielených reklám, posilnenie svojich marketingových iniciatív a vytváranie webových stránok s vyššími hodnotami konverzie.


Bližšie informácie o možnostiach Google Adwords
http://adwords.google.sk

Bližšie informácie o možnostiach Google Analytics
http://www.google.com/intl/sk/analytics/Marketing v sociálnych sieťach

Facebook a Twitter sú pojmy, ktoré hýbu dnešným internetom. Chcete zvýšiť zisky, získať spätnú väzbu alebo byť bližšie k svojim zákazníkom? Alebo len chcete dať vedieť o sebe a svojom produkte? Tak ste tu správne! Pomôžeme Vám využiť potenciál sociálnych sietí vo Vašom marketingu.


Facebook
Výkonné, flexibilné a jednoducho použiteľné funkcie vám teraz umožňujú zobraziť a analyzovať údaje o návštevnosti úplne novým spôsobom. So službou Google Analytics ste lepšie pripravení na písanie lepšie zacielených reklám, posilnenie svojich marketingových iniciatív a vytváranie webových stránok s vyššími hodnotami konverzie.

Čokoľvek na nástenku (wall) napíšete, uvidia všetci jej fanúšikovia. Jednoducho tak môžete svojich fanúšikov informovať o novinkách alebo akciách vo Vašom eshope ale aj klasickom obchode.A ak si prajete, rovnako jednoducho môžete získať od svojich fanúšikov aj cennú spätnú väzbu. Fanúšikovia môžu pozvať aj svojich priateľov a stránky tak postupne rastú aj bez priamej propagácie.


„Možnosť vysokého cielenia reklamných kampaní“


Ďaľšou výhodou, ktorú Facebook prináša je možnosť vysokého cielenia kampaní. Môžete reklamu cieliť podľa veku a pohlavia, ale aj podľa záľub a mnoho ďalších faktorov. Pri presnom zacielení získate veľmi lacnú reklamu.

Vhodnou kampaňou možno dosiahnuť stav, kedy sa reklama bude šíriť virálne medzi užívateľmi bez nutnosti investície ďalších finančných prostriedkov.


„Prepojte Vašu web prezentáciu s Facebookom“


Spolu s Vašimi webovými stránkami je Facebook neobyčajne efektívnym médiom pre šírenie informácií.

Informácie o Facebooku
http://sk-sk.facebook.com/help/?ref=pf

Aktuálne štatistiky o počte užívateľov Facebook v Slovenskej republike
http://www.facebakers.com/countries-with-facebook/SK/
Twitter
Mikroblogy sú obľúbené hlavne vďaka svojej jednoduchosti. Vo svete im vládne Twitter. Užívatelia na nich píšu o svojich súkromných veciach, firmy ho používajú pre rozposielanie informácií o svojich produktoch, pripravovaných novinkách, odkazy na tlačové správy, PR-články, alebo ocenenia. Len 140 znakov dáva užívateľom rýchle a prehľadné informácie.


„Twitter je najhorúcejší komunikačný fenomén miliónov ľudí“


Svoj status, ktorý sa tu nazýva Tweet, môžete aktualizovať esemeskou z mobilného telefónu priamo cez internetovú stránku www.twitter.com alebo cez iné aplikácie.

Pri twittovaní o Vašej firme ukážte aj jej ľudskú stránku, nie len čísla a štatistiky. Dajte odkazy na fotky z firemnej párty, či iné „ľudské veci“.


„Interakcia s užívateľom už nie je len výhodou, ale nevyhnutnosťou“


V zahraničí, kde je Twitter v popularite úplne inde, už firmy stihli pochopiť, že v tomto prostredí (podobne aj na Facebooku) nie je interakcia s užívateľom výhodou, ale nevyhnutnosťou.

Twitter rastie veľmi rýchlo. Ak si nechcete nechať ujsť vlak, mali by ste o ňom uvažovať. Vytvoríme vám originálny profil, budeme ho za Vás spravovať alebo Vám poradíme ako na to.


Všeobecné informácie o Twitter
http://support.twitter.com/

Inšpiratívne firemné twitter-účty
Starbucks
Kodak
Pepsi


„Internetový marketing je nevyhnutným nástrojom v podnikaní“

Čo Vám ponúkame v oblasti internetovej reklamy?
 • komplexné poradenstvo v Google Adwords
 • nastavenie a správu účtov AdWords
 • návrh a optimalizácia kľúčových slov
 • tvorba reklamných inzerátov pre Google Adwords
 • jednorázové alebo pravidelné analýzy existujúcich reklamných kampaní AdWords

Čo Vám ponúkame v oblasti štatistík?
 • nastavenie štatistík Google Analytics
 • analýzy návštevnosti podľa rôznych kritérií
 • konzultácie v oblasti Google Analytics

„Pomôžeme Vám využiť potenciál sociálnych sietí“

Čo vám ponúkame v oblasti Facebook?
 • návrh a vytvorenie Facebook stránky
 • správu a údržbu
 • návrh, tvorba a správa reklamnej kampane Facebook Ads

„Twitter je skvelý na získavanie spätnej väzby“

Čo vám ponúkame v oblasti Twitter?
 • vytvorenie Twitter profilu
 • správu a údržbu
 • konzultácie


Kontaktujte nás a my Vám vypracujeme cenovú ponuku do 24 hod.

Zaujímate sa o novinky zo sveta IT a mobilnej komunikácie? Sledujte náš blog na adrese http://blog.ambiz.skSme oficiálni, certifikovaní predajcovia
Google Apps aplikácií a riešení.

úvodná stránka | informačné technológie | efektívna komunikácia | internetový marketing | mobilné technológie | kontakt

Copyright © by am.biz s.r.o. Designed by am.biz s.r.o.